Náš přístup

Ekologiocké
a biodynamické zemědělství

Vše co děláme, děláme s láskou k naší Zemi. Proto jsme ekologická farma a nyní přecházíme na tzv. biodynamické zemědělství.

Biodynamické zemědělství je ekologický a nejšetrnější přístup k přírodě. Používáme jen vlastní organická hnojiva, ke skotu se chováme eticky a s láskou a udržujeme biodiverzitu krajiny.
Dle návodu Rudolfa Steinera připravujeme vlastní biodynamické preparáty, které zlepšují úrodnost půdy, udržují ji dlouhodobě v plnou energie a zvyšují odolnost plodin proti škůdcům. Jedná se o čistě přírodní preparáty, vyrobené z bylin rostoucích na našich loukách a z kravského trusu, který je přes zimu zakopán v kravských rozích a před aplikací hodinu míchán (tzv. dynamizován) v sudech.
Díky našemu přístupu je půda, o kterou se staráme, plná mikroorganismů, je úrodná a zadržuje více vody. Naše produkty mají skvělou chuť, jsou plné energie a jsou také odolnější.

Více informací o biodynamických preparátech >>


Díla Marka Pogačnika

V krajině, ve které hospodaříme, naleznete díla známého slovinského umělce a geomanta Marka Pogačnika. Kameny obsahují tzv. kosmogramy, pomocí kterých předáváme informace přírodě. 


Spolupráce s druidy

Spolupracujeme s českými druidy, se kterými stavíme léčivé kamenné kruhy a další energetické systémy, které harmonizují energii v přírodě. Pomocí energetických linií zvaných ley lines, rozvádíme tuto energii po kraji. Druidé se také podílí na přípravě našich biodynamických přípravků, rituálech, ochraně stromků a práci v krajině. 

Fotky z naší farmy

Vytvořte si webové stránky zdarma!