DRUIDSKÉ KAMENNÉ KRUHY

Spolupracujeme s českými druidy, se kterými stavíme léčivé kamenné kruhy, které harmonizují energii v přírodě. Pomocí energetických linií zvaných ley lines, rozvádíme tuto energii po kraji.


Kamenný kruh Horní Bělá


Na vrcholu kopce nad obcí Horní Bělá postavili čeští druidé centrální kamenný kruh sloužící harmonizaci této krajiny. Je opravdu megalitický. Obvod kruhu tvoří 21 velkých menhirů, což ho řadí mezi největší kamenné kruhy v kontinentální Evropě. Uprostřed je velký středový menhir, který je spojen s hvězdami a souhvězdími, propojuje Zemi s Vesmírem. Nedaleko kruhu je samostatný duchovní a meditační menhir doplněný kosmogramem Bela Godessa (krásná bohyně) známého slovinského geomanta, spisovatele a umělce Marka Pogačnika. Tento kosmogram s tváří ženy v Luně ukazuje poslání kruhu - vrátit Matce Zemi a ženskému principu obecně její význam, vrátit do zdejší vysušené a poškozené krajiny harmonii a vodu. U tohoto menhiru je vhodné se zklidnit a naladit před vstupem do kamenného kruhu.

Centrální kamenný systém krajiny tedy tvoří 23 menhirů-aktilitů, na něž jsou ley-lines navázány další systémy v krajině jako menší kamenné kruhy nebo jednotlivé menhiry. 

Centrální krajinný kamenný kruh nad Horní Bělou má vstup z východní strany a výstup ze západní strany. Vchod a východ spolehlivě poznáte. Kameny jsou léčivé nejen pro krajinu, rády pomohou i lidem. I zde platí obecné pravidlo, že menhir má po levé straně (při pohledu z vnitřku kruhu) komunikační stranu, při pohybu ve směru hodinových ručiček další strana odebírá negativitu, další nabíjí energií a strana do kruhu je harmonizační. Každý z kamenů umí něco jiného, při vstupu do kruhu je potřeba nechat se "přitáhnout" k tomu "správnému". Kruh z kamenů je obklopen dalším kruhem vytvořeným z buků.

Kamenný kruh Loza - Dolní Bělá

Kruh má 7 kamenů, sestavených do podoby hexagramu a s jedním uprostřed. Hexagram představuje harmonii mužského a ženského principu. Také zde, v kamenném kruhu, jsou 3 kameny mužské a 3 kameny ženské sestavené do dvou prolínajících se trojúhelníků, mužský špičkou nahoru a ženský špičkou dolů. Uprostřed je silný duchovní kámen, přivádějící vesmírnou energii do celého systému. Celková hmotnost kamenů je asi 50 tun .I když je kruh koncipován jako léčivý pro krajinu, působí rád i na lidi. Stačí přijít, s pokorou a žádostí vstoupit do kruhu, seznámit se s kameny, posadit se v něm či si lehnout, nebo se opřít o středový kámen. Kruh je energetickou ley-linií spojen s centrálním kamenným kruhem této krajiny nad obcí Horní Bělá.

Kamenný kruh Krašovice

Kamenný kruh tvořený osmi menhiry, zemský kruh s ženskou energií na krásném tichém místě, se vstupní svatyní Matky Země poblíž něj. Nachází se v lesní lokalitě poblíž silnice mezi obcemi Tatiná a Tlucná. Je to jeden ze tří kamenných energetických kruhů v tomto regionu, sloužících harmonizaci krajiny i léčení lidí.

Krašovický ženský kruh a svatyni Matky Země v jeho v těsné blízkosti. Můžete se zde naladit na Matku Zemi, spojit se s ní a nechat se od ní jemně obejmout. Čas zde plyne pomalu. A když se ve svatyňce opřete zády o největší zadní kámen, abyste do svého těla nechali vstoupit vibraci Země, přímo před vámi uvidíte vstup do kruhu. Kontakt s Matkou Zemí vás připraví na další návštěvu. S klidnou myslí, s vědomou úctou pak můžete pomalu vstupovat do kruhu až ve chvíli, kdy vás dovnitř přitáhne. Když projdete svatyňkou, minete menhiry po stranách, upoutá vás výhled na sytou zeleň vlhkého cípu louky.

Kruh s osmi kameny bez středového menhiru má léčivou ženskou energii. Číslo 8 již od starověku představuje ženský princip Matky Země.  Každý z osmi kamenů Krašovického kamenného kruhu má svoje osobité působení. Vyberte si ten, který si vás přitáhne, nebo se postavte přímo do středu kruhu na energetický silový bod. Můžete se nechat harmonizovat, požádat o pomoc a radu, naladit se sami na sebe. 

Kruh mezi Tlucnou a Tatinou byl připojen do energetického systému místní krajiny po podzimní rovnodenností aktivaci Plzeňského Okruhu 2019 a propojen s dalšími stavbami v lokalitě - centrálním krajinným kruhem nad Horní Bělou, léčivým a harmonizačním kruhem tvořeným sedmi kameny s převažující mužskou energií mezi obcemi Loza a Dolní Bělá, a kamennou řadou u obce Mrtník.

Bio Bělá s.r.o.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!